logo
skupina

Výsledky

Výsledky turnajů v ČR

new ČErmákův memoriál 2018 - fleret kadetky+juniorky (22.9. 2018 Ostrava - Komínová, Víchová) FLERET
MČR v šermu fleretem mladších žaček - fleret mladší žačky (9.6. 2018 Praha - Rudy) FLERET
MČR v šermu fleretem žáků - fleret žáci (26.5. 2018 Brno - Vobořil) FLERET
MČR v šermu fleretem minižáků - fleret mini žáci žačky (20.5. 2018 Brno - Gala) FLERET
Mostecký mušketýr - fleret mladší žačky (5.5. 2018 Most - Rudy) FLERET
MT Sokol Cup mládeže - fleret žáci (28.4. 2018 Brno - Vobořil) FLERET
MT Sokol Cup mládeže - fleret kadetky (28.4. 2018 Brno - Komínová) FLERET
Pražský turnaj mládeže - fleret mladší žačky (21.4. 2018 Praha - Rudy) FLERET
Valašský fleret 2018 - fleret mini žáci (11.3. 2018 Zlín - Gala) FLERET
Valašský fleret 2018 - fleret mini žačky (11.3. 2018 Zlín - Grebeníčková) FLERET
Valašský fleret 2018 - fleret mladší žačky (10.3. 2018 Zlín - Rudy) FLERET
Valašský fleret 2018 - fleret mladší žáci (10.3. 2018 Zlín - Gala, Prokop) FLERET
Tuláčkův memoriál 2018 - fleret mini žáci (25.2. 2018 Ostrava - Gala) FLERET
Bílá Opava 2018, 19. ročník - fleret mladší žáci (13.1. 2018 Opava - Gala) FLERET
Bílá Opava 2018, 19. ročník - fleret mini žáci (13.1. 2018 Opava - Gala) FLERET
Bílá Opava 2018, 19. ročník - fleret mladší žačky (13.1. 2018 Opava - Rudy) FLERET
Vzpomínkový turnaj v šermu fleretem, na Jana Schindlera, 3. ročník - fleret, kord, šavle (2.12. 2017 Zlín - KŠ SK Zlín)
Ještědský kalíšek - fleret mladší žačky (25.11. 2017 Liberec - Rudy) FLERET
Opavský listopad - fleret kadeti (18.11. 2017 Opava - Vobořil, Berka, Ondrůšek, Vaverka) FLERET
Opavský listopad - fleret kadetky (18.11. 2017 Opava - Komínová) FLERET
Opavský listopad - fleret žáci (18.11. 2017 Opava - Vobořil, Ondrůšek, Vaverka) FLERET
Čermákův memoriál - fleret minižáci (15.10. 2017 Ostrava - Gala) FLERET
Brněnský pohár - fleret žáci (7.10. 2017 Brno - Vobořil, Ondrůšek) FLERET
5. Pohár Dominika Riegela - fleret veteráni (1.10. 2017 Praha Letňany - Váhala) FLERET
5. Pohár Dominika Riegela - kord veteráni (1.10. 2017 Praha Letňany - Váhala) KORD
Brněnský drak - 1. ročník - fleret veteráni (24.9. 2017 Sokol Brno I - Sochor, Váhala) FLERET
Brněnský drak - 1. ročník - kord veteráni (24.9. 2017 Sokol Brno I - Sochor, Váhala) KORD
Turnaj Stará garda 2017 - fleret veteráni (2.9. 2017 Orel Hradec Králové - Sochor, Váhala) FLERET
Turnaj Stará garda 2017 - kord veteráni (2.9. 2017 Orel Hradec Králové - Sochor, Váhala) KORD
MČR Kord - družstva (17.6. 2017 Bělá pod Bezdězem - Ondrůšek R.) KORD
MČR fleret - senioři (3.6. 2017 Bystřice nad Pernštejnem - Ondrůšek R.) FLERET
MČR fleret - družstva (27.5. 2017 Brno - Ondrůšek M., Berka, Vobořil) FLERET
MČR fleret - žáci (27.5. 2017 Brno - Ondrůšek M., Berka, Vobořil) FLERET
MČR fleret - žačky (27.5. 2017 Brno - Komínová) FLERET
MČR fleret - mini žáci (21.5. 2017 Ostrava - Gala) FLERET
MČR fleret - junioři (20.5. 2017 Ostrava - Ondrůšek R.) FLERET
O Pohár hejtmana Zlínského kraje 2017 - veteráni (13.5. 2017 Zlín - Váhala) KORD
O Pohár hejtmana Zlínského kraje 2017 - veteráni (13.5. 2017 Zlín - Váhala) FLERET
Sokol Cup mládeže - žačky (6.5. 2017 Brno - Komínová) FLERET
Sokol Cup mládeže - žáci (6.5. 2017 Brno - Ondrůšek M.) FLERET
24. Jarní pohár 2017 - žáci (8.4. 2017 Praha - Ondrůšek M., Vobořil, Berka) FLERET
24. Jarní pohár 2017 - žačky (8.4. 2017 Praha - Komínová) FLERET
Challenge Wratislavia - U15 girls (26.3. 2017 Wroclaw - Komínová) FLERET
Challenge Wratislavia - U15 boys (25.3. 2017 Wroclaw - Ondrůšek M., Vobořil) FLERET
Valašský fleret 2017 - mini žáci (26.2. 2017 Zlín - Gala) FLERET
Valašský fleret 2017 - mini žačky (26.2. 2017 Zlín - Rudy) FLERET
Valašský fleret 2017 - mladší žáci (25.2. 2017 Zlín - Gala) FLERET
Valašský fleret 2017 - mladší žačky (25.2.2017 Zlín - Rudy) FLERET